Atrakcje w Pattaya

Pattaya z tuca travelPattaya to miasto wielu atrakcji

Jeśli jesteście w Pattaya lub planujecie pobyt tutaj to skontaktujcie się ze mną.
Na wiele atrakcji pomogę Wam uzyskać najniższe ceny. A jest w czym wybierać począwszy od wycieczek morskich poprzez zwiedzanie ogrodów a na różnych pokazach (tj. ladyboy show, russian show) kończąc.

Nawet gdy nie jesteście pewni czy chcecie wziąć udział w czymkolwiek to zapytać zawsze można. Z chęcią odpowiem na Wasze wszystkie pytania dotyczące możliwości spędzania czasu w Pattaya.
Wakacje w Tajlandii na pewno będziecie wspominać długo, a pobyt w Pattaya może być jednym z tematów o których będziecie długo rozpamiętywać.

Jeśli chcecie wyjść w nocy a nie wiecie gdzie to nie krępujcie się i piszcie. Często znajdzie się ktoś kto z Wami się spotka i zabierze w ciekawe miejsca. A nawet jeśli nie będziemy mieli czasu to na pewno dowiecie się gdzie warto się udać a czego unikać.

Jesteście z dziećmi? Wspaniale, jest tutaj wiele miejsc gdzie wasze pociechy spędzą wspaniale czas. Farma owiec, największy park wodny to tylko niektóre z trakcji na jakie możecie liczyć w trakcie pobytu tutaj.

A dla większych grup istnieje możliwość wynajęcie dużej łodzi na której zabierzemy Was wokół najbliższych wysp w połączeniu z wieloma atrakcjami i pobycie na jednej z ładniejszych plaż jakie można spotkać w niedalekiej odległości od Bangkoku.

Wysyłajcie meila i napiszcie czego oczekujecie a przygotujemy ofertę skierowaną specjalnie do Was.