Discover Scuba Diving ( DSD )

Nurkowanie Pattaya DSDOdkryj nurkowanie w Pattaya

Program Discover Scuba Diving powstał z myślą o osobach, które jeszcze nigdy nie miały kontaktu z nurkowaniem. Jednakże niektóre osoby biorą w nim udział po kilka razy gdy nie zależy im na otrzymaniu certyfikatu, a po prostu chcą raz na jakiś czas w trakcie wakacji obejrzeć co tam się skrywa pod powierzchnią wody.

Dzień zaczynamy krótkim wprowadzeniem w tematykę nurkową. Przy porannej kawie i przekąskach w drodze łodzią do miejsca nurkowego jesteście zapoznawani ze sprzętem i podstawowymi zagadnieniami nurkowymi. Instruktor odpowie na wszystkie Wasze pytania a następnie wejdziecie do ciepłego morza aby krok po kroku zanurzyć się w jego wodach i poznać ten wspaniały, podwodny świat.

W ciągu tego jednego dnia wykonacie dwa nurkowania a każde z nich będzie trwało około 35-40 minut, więc wystarczająco dużo czasu aby opanować stres i na spokojnie pooglądać sobie florę i faunę podwodną Tajlandii.
Instruktor nurkowania będzie cały czas przy Was, w praktyce na wyciągnięcie ręki lub dosłownie trzymając Was za ręce. Wszystko jest całkowicie bezpieczne i nawet nie umiejąc pływać możecie w przyjemnej atmosferze wziąć udział w czymś co na pewno zapamiętacie na wiele lat.

Cena: 3900 THB

W cenie: 

  • Szkolenie z podstaw nurkowania oraz zapoznanie ze sprzętem nurkowym
  • 2 nurkowania z łodzi
  • kompletny sprzęt nurkowy
  • Wyżywienie na łodzi
  • transport z i do hotelu
  • opieka instruktora nurkowania