Kursy nurkowania

Polski Instruktor nurkowania PattayaKursy nurkowania PADI w Pattaya

Wszystkie kursy nurkowania przeprowadzane są w małych grupach tak aby każdej osobie móc poświęcić odpowiednią ilość czasu. Na łodzi korzystamy z profesjonalnego sprzętu, a pomiędzy nurkowaniami jesteśmy częstowani smacznym obiadem.

Osobom, które dopiero planują wyprawę do Tajlandii możemy pomóc zorganizować sprawdzone zakwaterowanie. Dzień kursowy zaczyna się zazwyczaj około godziny 8 rano a kończy przed godziną 15 ( zależnie od warunków pogodowych ). Do wyboru jest wypłynięcie dużą łodzią nurkową lub mniejszą i zdecydowanie szybszą łodzią motorową. Na większej mamy dużo miejsca i więcej luzu, bo i czas nie goni, ale wracamy zdecydowanie później i do miejsca nurkowego płyniemy około 1 godziny. Dobry wybór dla osób, które poza samym nurkowaniem chcą się zrelaksować na łodzi lub chcą zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które chcą jedynie posnurkować.
Speedboat natomiast to idealny wybór dla tych dla których czas ma znaczenie. Na łodzi jest zdecydowanie mniej miejsca i jest mniej czasu na oddanie się relaksowi, ale za to do miejsca nurkowego płyniemy 12-20 minut i dzięki temu jesteśmy z powrotem wczesnym popołudniem.

Dbamy o to aby nasi kursanci czuli się pewnie także po zakończeniu szkolenia, dlatego zawsze pozostajemy z Nimi w kontakcie i każdy może zwrócić się do nas z pytaniem czy poprosić o poradę przy stawianiu swoich pierwszych kroków już po zakończeniu szkolenia.