Nurkowanie w Pattaya

Pattaya i nurkowania

Wyspa koh larn - tuca travel

Miasto znajduje się około 150km na południe od Bangkoku i słynie z imprez i centrum sex turystyki. Ale nawet w takim miejscu można odnaleźć ciekawe miejsca do zwiedzenia, a niektóre z nich znajdują się pod powierzchnią wody.

Nurkowanie w okolicach Pattaya słynnie z wraków, których jest tutaj kilka. Oprócz nich są tutaj dwie grupy wysp; bliższe oraz dalsze. Nurkowania zazwyczaj nie są głębokie ( za wyjątkiem wraków ) i są wspaniałym miejscem aby rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem,  np. biorąc udział w programie discover scuba diving, który jest przygotowany z myślą o osobach które nigdy nie miały z nurkowaniem nic wspólnego.

Pattaya nie jest idealnym miejscem na spędzenie rodzinnych wakcji, ale pomimo pewnych negatywów można tutaj spędzić wspaniałe chwile czego dowodem może być rosnąca ilość turystów, którzy corocznie odwiedzają to miejsce a ich liczba przekroczyła już 6 milionów.

Warto zatem zmienić nieco swoje plany jeżeli dotychczas nie planowaliście tutaj zajrzeć. Na pewno nie będziecie żałować jeśli spędzicie tutaj kilka dni. Poznacie wtedy jedną z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości w Tajlandii oddaloną o niecałe 2 godziny drogi od Bangkoku co sprawia, że niektórzy przyjeżdżają tutaj zanurkować aby późnym popołudniem wrócić do swojego hotelu w stolicy Tajlandii.

Zajrzyjcie pod ten link aby poczytać troszę o miejscach nurkowych w Pattaya: Miejsca nurkowe