Kursy nurkowania

Polski Instruktor nurkowania koh changKursy nurkowania na koh Chang 

Wszystkie kursy nurkowania na Koh Chang przeprowadzam w niewielkich grupach aby wszystkim móc poświęcić należytą uwagę. Szkolenia prowadzone są w Centrum Nurkowym BB Divers.
Wszystkie materiały szkoleniowe dostępne są w języku polskim.

Osobom, które dopiero planują wyprawę do Tajlandii mogę pomóc zorganizować sprawdzone zakwaterowanie. Dzień kursowy zaczyna się zazwyczaj około godziny 8 rano a kończy przed godziną 17 ( zależnie od warunków pogodowych ). W cenie kursu macie zapewnione transfery z i do hotelu z dowolnego miejsca wyspy. Jeśli jesteście w Bangkoku lub Pattaya to możemy pomóc w zorganizowaniu transportu do Naszego centrum nurkowego.

Dbam o to aby moi kursanci czuli się pewnie także po zakończeniu szkolenia, dlatego zawsze pozostaję w kontakcie i każdy może zwrócić się do mnie z pytaniem czy poprosić o poradę przy stawianiu swoich pierwszych kroków po zakończeniu szkolenia.

Napisz już dzisiaj jeśli masz jakieś pytania. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na kurs ze mną to zawsze chętnie pomagam i podpowiadam jak zacząć swoją przygodę z nurkowaniem.

Na wyspie znajduje się przedstawicielstwo jednego z największych sklepów nurkowych w Tajlandii w którym zaopatrują się wszystkie okoliczne centra nurkowe, nie tylko te z koh Chang. Wszystkich chętnych mogę do niego zabrać i doradzić przy zakupie sprzętu. To jest całkowicie bezpłatne więc bez obaw możecie mnie o to poprosić.