Najpiekniejsze miejsca stolicy Tajlandii w jeden dzień

Bangkok z Polskim przewodnikiemBangkok i jego największe atrakcje w jeden dzień

 

Zaskakująca kontrastami metropolia oddziałuje magnetycznie na zwiedzających. Nie przypadkowo nazywana jest Miastem Aniołów czy Wenecją Wschodu. Bangkok był inspiracją dla kontrowersyjnych utworów: Piosenki One Night in Bangkok, filmów Kac Vegas, Anna i Król, Suriyothai , oraz wielu innych. Poczuj magiczny klimat Bangkoku na wycieczce z nami.

cena wycieczki: 3 500 THB / 3 000 THB (do 10 lat)
w cenie: wszystkie bilety wstępu, lunch+woda i cola, opieka polskiego
w cenie nie ma: kolacji, osobistych wydatków
terminy wycieczki: codziennie. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Zaczynamy wcześnie rano, chcemy zobaczyć chociaż część atrakcji bez tłumu turystów, w czasie gdy jest jeszcze w miarę chłodno (według Światowej Organizacji Meteorologicznej Bangkok uważany jest za jedno z najgorętszych miast świata). Godziny zwiedzania obiektów dobraliśmy pod kątem interesującego oświetlenia dla fotografów.
Damy Państwu poczuć klimat Bangkoku podczas podróży tramwajem wodnym i spaceru wąskimi uliczkami Chainatown. Opowiemy dużo o historii tego miasta. Odwiedzimy kolejno: Wat Arun, Wat Pho, Pałac Królewski, Świątynia Szmaragdowego Buddy, doskonały lunch, Dom Jima Thompsona. Do hotelu wrócimy tuk-tukami lub sky train.
Namawiamy na nocleg w Bangkoku i kontynuację naszej wycieczki, która w kolejne dni stanowi logiczne dopełnienie ciekawej opowieści o niezwykle interesującym kraju jakim jest Syjam.
Późnym popołudniem i wieczorem dla osób decydujących się kontynuować nasza wycieczkę oferujemy nocną przejażdżkę po Bangkoku w promocyjnej cenie. Oferujemy możliwość posmakowania pysznego, egzotycznego jedzenia, spróbowania tajskiego masażu i zobaczenia miejsc które zwykle turyści oglądają tylko w dzień.
Możecie tez spędzić ten czas realizując to na co będziecie mieli ochotę. Zwykle kilka osób decyduje się na zakupy, inni wolą zobaczyć tajski boks albo „życie nocne”

Do wszystkich świątyń obowiązuje odpowiedni ubiór – tzn. odzież zakrywająca kobiece uda, ramiona i z małym dekoltem, lub chusta.
Najbardziej restrykcyjnymi miejscami pod względem manier jest Grand Palace i Wat Po. Ubranie musi być luźne, zakrywać kolana, rękawy do łokci dotyczy to także mężczyzn. Nie mogą to być chusty zakrywające ubiór. Możliwe jest wypożyczenie stroju (za kaucją 400 THB). To również miejsca gdzie nie może Was oprowadzać polski, a wyłącznie nasz tajski przewodnik.

Szczegółowy opis wycieczki po Bangkoku z polskim przewodnikiem wraz ze zdjęciami znajdziecie po kliknięciu w link Bangkok w 1 dzień